SipSnap

...pití bez vylití

SipSnap TOT

SipSnap TOT je elastické víčko, které jednoduše změní jakoukoliv Vaší sklenici nebo kelímek v NEROZLITELNOU dětskou lahvičku. Praktický na doma i na cesty.  Elastický a odolný potravinářský silikon; BPA, bez latexu a ftalátů. LFGB certifikace.


SipSnap......pití bez vylití 

Red Dot Award

Německá cena Red Dot Award je udílena již od roku 1955 a přihlášené výrobky posuzuje až 40 odborných porotců. Hrdě Vám představujeme SipSnap™, VÍTĚZE Red Dot Award Product Design 2015, který uspěl v konkurenci 5200 návrhů z 57 zemí světa.

Stanovisko porotců k SipSnap™: 

»These colourful, pleasantly feeling drink covers are easy to use, hygienic and flexible and ease the everyday life with children.«

(Tato barevná, na dotyk příjemná víčka na pití se snadno používají, jsou hygienická a pružná a výrazně zjednodušují denodenní kolotoč s dětmi).

 

 

SipSnap KID

SipSnap KID je univerzální silikonové víčko, které se jednoduše natáhne na jakoukoliv Vaší sklenici či pohárek. Pružný otvor víčka se snadno přizpůsobí jakémukoliv typu brčka. NEROZLITELNÁ sklenice je rázem na světě. Praktický na doma i na cesty. Elastický a odolný silikon; BPA, bez latexu a ftalátů. LFGB certifikace. Vhodný pro děti i dospělé.

SipSnap...pití bez vylití.